הפעל נגישות
יצירת קשר
יצירת קשר
פרוייקטים

חברות בנייה בצפון

 

קבלן בניין הוא הגורם החשוב ביותר להצלחת הפרויקט

 

קבלן בניין הוא אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחת פרויקט הבנייה שלכם. גם אם תבחרו את האדריכל הטוב ביותר, ואת מנהל הפרויקט מספר אחד בשוק, עדיין המבצע בשטח יהיה הקבלן והעובדים שלו.

 

קבלני בניין צריכים להתמודד עם כמות לא מבוטלת של אתגרים. עליהם לשנע כמות עצומה של כלים כבדים, חומרי בניין וכוח אדם בין פרויקטים שונים בהם הם מועסקים. בנוסף, עליהם להבטיח שכוח האדם המיומן והאיכותי ביותר יישאר בהעסקתם, כאשר חלק מהעובדים המומחים עשויים לקבל הצעות מחברות מתחרות או באופן פרטי.

 

בנוסף לכישורי הניהול הדרושים, קבלן בניין חייב גם להיות בעל ידע הנדסי ותכנוני מושלם. רק כך הוא יוכל לבצע תכנון נכון של ביצוע הפרויקט, להצביע על כשלים בתהליך העבודה מבעוד מועד, ולהביא את התכניות המפורטת לידי מימוש באופן מושלם

 

מה היתרונות של קניית דירה מקבלן

רכישת דירה היא פעמים רבות ההשקעה הגדולה ביותר שמבצע משק בית ישראלי. קניית דירה מצריכה השוואה של כמות עצומה של דירות בשוק, חלקן חדשות וחלקן יד שנייה. למרות הפיתוי לרכוש דירות ישנות במחירים זולים יותר, לקניית דירה מקבלן יתרונות רבים. יתרונות אלו כוללים בין השאר:

  • מחויבות לפרויקט: דירות ישנות נוטות לדרוש שיפוץ לפני המכירה. במהלך השיפוץ, מנסה מוכר הדירה למקסם את איכות הדירה מבחינת הנראות, ולרוב איננו טורח כלל על השלמת שיפוץ גם לתשתיות עמוקות יותר כגון ביוב או מי שתיה. רכישת דירה מקבלן מאפשרת לכם לעבוד מול אדם המחויב לכלל הפרויקט באופן מושלם, וששמו הטוב תלוי בהצלחתו. כך תבטיחו שהבנייה נעשתה בצורה רצינית ואחראית.
  • מחיר: פעמים רבות רכישת דירה מקבלן מחייבת אותנו לצורה מסוימת של דירה, כאשר הן נבנות בצורה שבלונית באופן יחסי. למרות שמדובר בעניין שמרתיע רוכשים המעוניינים בדירה התפורה לפי דרישה, היתרונות של בנייה בצורה זו עולים על החסרונות. המחיר של התכנון וקבלת האישורים נחסך מכם, והבנייה נעשית בצורה מהירה ויעילה יותר, בצורה כמעט תעשייתית. כך תיהנו מדירה חדשה במחיר זול באופן יחסי.  

איך לבחור את הקבלן המושלם

דירות מקבלן הן פעמים רבות באיכות גבוהה יותר, ולעיתים גם במחיר משתלם יותר. עם זאת, חשוב מאוד להכיר ולדעת מאיזה קבלן אנחנו קונים את הדירה. קבלני בניין בארץ נבדלים זה מזה בצורה חדה באיכות העבודה שלהם, ברמת הגימור וביכולות התכניות שלהם ושל העובדים אותם הם מעסיקים.

 

כדי לבחור את קבלן הבניין המושלם עלינו לבצע סקר שוק מכין, ולשוחח עם לקוחות עבר שלו. רק כך נוכל להיות בטוחים שאנחנו מקבלים את השירות הטוב ביותר, ובמחיר המשתלם ביותר. רכישת דירה מקבלן ללא סקר שוק מקדים, היא פשוט סיכון כלכלי עצום, שיכול להעמיד בסכנה חסכונות של עשרות שנות עבודה.

 

 

קבוצת י. בנאי   רח' אח"י אילת 15, קרית חיים
ת.ד. 141, מיקוד: 3100101 I טלפון: 04-8413753 I פקס: 04-8413747 I דוא"ל: office@banay-y.com

אודות נגישות

בניית אתרים