הפעל נגישות
יצירת קשר
יצירת קשר
פרוייקטים

פרויקטים חדשים בצפון

 

 

עכשיו הזמן להשקיע בנכסים בצפון

 

ההשקעה בנדל"ן הייתה מאפיקי ההשקעה המשתלמים ביותר בישראל בשנים האחרונות. העלייה המטאורית במחירי הדיור הובילה לכך שהאנשים שגילו את אזורי הביקוש ורכשו דיור מבעוד מועד, הגדילו משמעותית ולעיתים אף הכפילו את ההשקעה הראשונית שלהם. כתוצאה מכך, נוצר סחף של משקיעים בתחום הנדל"ן. השילוב של בעלי ההון שנכנסו לשוק יחד עם השיווק המועט של קרקעות על ידי המדינה יצר מצב של עלייה משמעותית במחירי הדיור, אשר מקשה כיום על משפחות וזוגות צעירים לרכוש דירת מגורים באזורי הביקוש. רכישת דירה בצפון יכולה להיות הפתרון לעניין זה. צפון הארץ הוא אזור רחב ידיים, שלחלק ניכר מהישובים בו עתודות קרקע לבנייה במחיר שפוי.

 

מהם היתרונות של רכישת דיור בצפון הארץ

 

העלייה האדירה במחירי הדיור הובילה את הממשלה להגדיל את ההשקעה בפרויקטים באזורי הביקוש, בעיקר במרכז הארץ. למרות זאת, המחירים ממאנים לרדת ואישור התכניות החפוז מוביל לעיתים לליקויים חמורים באיכות הבנייה ובתכנון העירוני. לכן, משקיעים ורוכשי דירות רבים בוחרים לרכוש נכסים בצפון הארץ. היתרונות של רכישת דיור מפרויקטים חדשים בצפון הארץ כוללים:

  • אפשרויות דיור מגוונות: צפון הארץ הוא אזור עם מגוון גדול של סוגי ישובים. ניתן לרכוש דירה מפרויקטים בבניה בחיפה, או מבתים צמודי קרקע באחד מהישובים הכפריים.
  • עלות נמוכה: עתודות הקרקע בצפון הארץ גדולות בהרבה מאלו במרכז. וילות למכירה בצפון הארץ יעלו פעמים רבות כמו דירות זעירות בגוש דן. פרויקטים בבניה גם בערים בצפון הארץ יהיו זולים משמעותית ממקביליהם במרכז, ויאפשרו רמת חיים גבוהה במיוחד לרוכשים.
  • הזדמנות כלכלית:  צפון הארץ הוא אזור מתפתח, אשר מתקדם כל הזמן מבחינת תשתיות תחבורה ותעסוקה. החיבור למרכז, יחד עם שפע מקומות העבודה מעלים את הסיכוי שערך הנדל"ן באזור ימשיך לעלות, ושההשקעה שלכם תהיה משתלמת.
  • ·         רמת חיים: צפון הארץ הוא אזור שקט, פסטורלי ומלא במסלולי טיול ובאטרקציות לכל המשפחה. דיור באזור הצפון הוא התחייבות לרמת החיים שלכם, להנאה שלכם מהיום יום. תוכלו לחסוך מעצמכם את השהות מורטת העצבים בפקקי התנועה הלא נגמרים של אזור המרכז, וליהנות מבית גדול ומפנק.  

יש לרכוש דירה רק מחברה המתמחה באזור

 

המון פרויקטים חדשים בצפון נבנים כדי לתת מענה לכל הרוכשים הפוטנציאליים. עם זאת, חשוב מאוד לבחור לרכוש נכס חדש מחברה בעלת ידע ומומחיות באזור. צפון הארץ דורש התאמות מבחינת צורת העבודה של חברות הקבלן והבנייה.

 

שינוע הפועלים והציוד, ההתאמה לתוואי שטח מאתגר ומשתנה, והיכולת לתת מענה למגוון של פרויקטים יקבעו את רמת הביצוע של פרויקט הבנייה. רק חברה בעלת ותק התמחות ובסיס לקוחות אזורי נרחב תוכל לתת לכם את המענה הטוב ביותר. מענה זה כולל עמידה ביעדי הפרויקט מבחינת לוחות זמנים, עלויות, וכמובן רמת גימור שצריכה להיות מושלמת.

קבוצת י. בנאי   רח' אח"י אילת 15, קרית חיים
ת.ד. 141, מיקוד: 3100101 I טלפון: 04-8413753 I פקס: 04-8413747 I דוא"ל: office@banay-y.com

אודות נגישות

בניית אתרים